Hakkımızda

Titiz Temizleme Halı Yıkama Hizmetleri 2006 yılında Edirne şehrinde halı yıkama odaklı bir firma olarak kurulmuş olmasına rağmen, müşterilerinin istek, görüş ve önerileri doğrultusunda tam anlamıyla bir temizlik firması haline gelmiştir.

Peki, sadece halı yıkama odaklı bir firma olarak iş hayatına atılmış olmamıza rağmen bugünkü durumumuza nasıl gelmiş bulunuyoruz.

Hızla gelişen ve büyüyen dünyamız, iş yaşamı ve bununla bütünleşmiş bir sosyal yaşam olarak nitelendirebiliriz. İnsanların hızla büyüyen dünya içerisinde büyük mutlulukları olduğu kadar büyük sorumlulukları ve bir o kadarda sorumluluklarını yerine getirmek için zamanlarının olmaması diyebiliriz. Bu unsurların hepsini bir arada ele aldığımız zaman temizlik, teknik, bakım vb hizmetlerin profesyonel ve birikimli kurumlar tarafından karşılanması ve yönetimi zorunlu bir ihtiyaç olmuştur.

Titiz Temizleme Halı Yıkama Hizmetleri; kaliteli hizmet ve Müşteri odaklı bir çalışmayı aynı zamanda iş güç ve enerji tasarrufunu prensip edinmiş bir firmadır. Müşterilerimizin yaşam alanlarında profesyonel ekibimizin tecrübe ve bilgi birikimiyle beklenen çözümleri ortaya koyma kararlılığı ile yola çıkmıştır.

Çalışanlarının tecrübesi ve müşterilerinin desteği ve tenkitleriyle devamlı bir büyümeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz

  • Uluslararası kalite standartlarının üzerinde iş uygulamaları öğrenmek geliştirmek ve öğretmek yayılmasını sağlamak.
  • Müşterilerimizin önerileri, istekleri doğrultusunda hareket etmek ve müşteri çözüm odaklı hizmetler sunabilmek.
  • İş yerinin geleceğini belirleyen her zaman çalışanlarıdır ilkesi doğrultusunda ekip ve çalışma arkadaşlarımızın kişisel gelişimini sürekli öğrenme isteklerini sınırsız bir hale getirmektir.

Vizyonumuz

  • İş, güç ve enerji tasarruf prensibimize uygun şirket politikamızı yürütmek
  • Standartlar üzeri hizmet anlayışımızla tercih sebebi olabilmek.
  • Doğaya insan sağlığına uygun ve uyumlu sorumluluk bilinci ile hareket etmek.
  • Çevre dostu teknolojileri kullanmak ve gelişimlerine destek vermek.
Call Now ButtonŞimdi Arayın