Edirne Koltuk Yıkama Hizmeti

Evimizde ve İş yerlerimizde kullandığımız koltukların bakımı ve temizliği çok önemli olmakla birlikte koltuklarımızın kullanım ömürlerini doğrudan etkilemektedir. Evlerimizi, iş yerlerimizi daha güzel göstermesi ve rahat bir kullanım için aldığımız koltuklarımızın zamanla günlük kullanımlarımız ve tozlanma sonucu renkleri matlaşmaya başlamaktadır. Bunun başlıca sebebi silerek veya ovalayarak yapılan temizlik işlemleriyle koltuklar üzerinde oluşan lekelenmelerin dahada derinlere inmesidir. Evlerde yapılan temizlik yüzeysel kalmakla birlikte bakteri ve kirlerin daha da derinlere ulaşması ve orada kalmasına sebep olur. Edirne Koltuk Yıkama hizmetimizle koltuklarınız ilk günkü temiz ve ferah görüntüsüne kavuşacak.

Daha hijyenik çözümler için Titiz Temizleme olarak yurt dışından ithal getirdiğimiz özel makineler ve solüsyonlarla derinlemesine temizlik sunmaktayız. En uygun fiyatlara sunduğumuz Edirne koltuk yıkama hizmetimizden sizlerde memnun kalacaksınız.

Kullandığımız ekipmanlarla koltuklarınız iddia ediyoruz ilk günkünden daha yeni gözükecek. Kullandığımız son teknoloji ürünü makineler ve insan sağlığına uygun anti-bakteriyel temizlik ilaçlarıyla kalitemizden ödün vermeden, sağlığınızı ön planda tutuyoruz.Koltuklarınızın yıkanması, temizlenmesi ve sağlıklı bir şekilde siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulması için 7/24 bizlere telefon ile ulaşarak randevu talep edebilirsiniz.

Edirne koltuk yıkama hizmetinde kendini kanıtlamış olan firmamız Titiz Temizleme % 100 müşteri memnuniyeti, sağlık ve temizlik garantisi vermektedir. Edirne Koltuk Yıkama hizmetleriyle sektöründe uzun yıllardan beri hizmet veren Titiz Temizleme olarak hizmet kalitemizle rakiplerimizden farklıyız.

Titiz Temizleme olarak 2006’dan günümüze Edirne’de yerinde koltuk yıkama ve temizleme hizmeti sunmaktayız. Edirne koltuk yıkama denilince daima akla gelen firmaların başında olmamızın sebebi asla kaliteden ödün vermiyor olmamız. Titiz Temizleme yerinde sunduğu koltuk yıkama hizmetleriyle sizlere daima en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara vermektedir.

Koltuklarınız İlk Günkü Gibi Olsun!

Edirne Koltuk Yıkama hizmetimizden sizlerde bugün telefonla randevu talep ederek yararlanmaya başlayabilirsiniz. Koltuklarınız için belirleyeceğiniz randevu gün ve saatinde adresinize geliyoruz. Dilerseniz ürünlerinizi yerinde yıkıyor dilerseniz de kendi halı yıkama fabrikamıza taşıyoruz. Minderli koltuk yıkama, çekyat yıkama, kanepe yıkama, sandalye yıkama, josefin koltuk yıkama, oturma grubu yıkama, koltuk takımı yıkama, L koltuk takımı yıkama gibi tüm koltuklarınızı itinayla temizliyoruz.

Koltuk Yıkamak için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler içinde en etkili olanı sıcak su ile yapılan temizleme yöntemidir. Koltuk kumaşının türüne ve dokusuna bağlı olarak suyun sıcaklığı ayarlanır. Kullandığımız yurt dışından ithal özel makinelerimizle sıcak suda hazırlanan özel solüsyonlarla koltuklarınızı derinlemesine temizlenmeye başlıyoruz.

Sıcak su ve hazırlanan özel solüsyon yardımıyla gevşeyen kirler ortadan kaybolmaya başlayarak koltuklarınızda bulunan bakterilerinde temizliği gerçekleşir.

Koltuklarınızın yıkanması işlemini profesyonelce yapıyoruz. Kullandığımız ekipmanlar sayesinde kumaşı ve türü ne olursa olsun koltuklarınız zarar görmeden temizlenir. Temizlik işlemi sonrası koltuklar vakumlanarak kullanımınıza hazır hale getirilir.

Call Now ButtonŞimdi Arayın