Yorgan ve Battaniye Yıkama Hizmetinde %100 Memnuniyet Garantisi

Titiz Temizleme firması Edirne’de 1500 m2 alan üzerine kurulu halı yıkama fabrikasıyla 2006’dan günümüze hizmet vermekte. Edirne Yorgan Yıkama, Edirne koltuk yıkama, Edirne Halı yıkama hizmetlerimizle en kaliteli hizmeti sizlere en uygun fiyatlara sunuyoruz. Müşterilerimiz tarafından tercih edilmemizde ki en büyük sebep daima en kaliteli yorgan yıkama hizmetini en uygun fiyatlara veriyor olmamız. Kullandığımız son teknoloji cihazlarımız ve profesyonel ekibimizle her daim yorganlarınızı Titiz Temizleme garantisi altında yıkamaktayız.

Yorganları ve Yün Yorganları ilk günkü temiz parlak görüntüsüne kavuşturmak artık çok daha kolay. Farkında olmadan kirlenen ve kullanımlar sonucu temiz kokusundan uzaklaşarak rengi matlaşmış yorganların temizliğini profesyonel olarak yapıyoruz. Firmamızca tek bir telefonla yorgan yıkama randevusu alabilirsiniz. Yorganlarınızı teslim almaya özel ekip yönlendiriyoruz., Yurt dışından ithal getirttiğimiz yorgan yıkama makinelerinde, ürünleriniz özel şampuanla yıkanır. Yıkama sonrası durulanır ve yumuşatıcı uygulanarak dezenfekte edilir. Kapalı kurutma bölgelerimizde kurutulan ürünleriniz tüm işlemler tamamlandıktan sonra özenle paketlenip sizlere randevu ile teslimatı gerçekleştirilir.

Edirne Yorgan ve Battaniye  Yıkama

Edirne yorgan hizmetimizden faydalanmak için yapmanız gereken çok basit. Bizleri 7/24 telefonla arayarak randevu talep edebilirsiniz. Yorganlarınız randevu ile belirlediğiniz gün ve saatte adresinizden teslim alınır. Ürün teslim alındığı andan itibaren garanti süreci başlar. Yorganlarınız sanayi tipi yüksek kapasiteli yorgan yıkama makinelerimize alınır.

Günümüzde her evde kullanılan yorgan modelleri şişkinlikleri yüzünden evlerde kullanılan makinelere sığma problemi yaşanmaktadır. Firmamızda kullandığımız sanayi tipi geniş kapasiteli makineler sayesinde bu sorun tamamen ortadan kalkar.

Özel tasarlanmış yorgan yıkama makinelerimizde yurt dışından getirdiğimiz kaliteli detarjanlar kullanmaktayız. Makinelerin tasarımı sayesinde su ve deterjanın birbirine ideal oranda karışması sağlanır.

Düşük enerji ile çalışan makinelerimiz doğa dostudur. Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için daha az su ve elektrikle çalışır. Tek çalıştırmada 4 adet yorgan yıkama kapasitesine sahiptir ve sadece 20 dakikada yorganlarınız derinlemesine yıkanarak her türlü kir ve kötü kokulardan arındırılır.

Makinelerimizin iç tamburu özel tasarlanmış olup bu sayede en hassas malzemelerden yapılmış yorganlarınızın dahi kesinlikle zarar görmeden yıkanmasını sağlar. Kaz tüyü yorgan yıkama, yün yorgan yıkama, kaşmir yorgan yıkama, bambu yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama, polar yorgan yıkama, micro fiber yorgan yıkama, bebek yorgan yıkama gibi her türlü yorgan ve battaniyeleriniz itinayla yıkanır ve ilk günkü gibi sizlere teslim edilir.

Özel makinelerimizde yıkanan yorganlarınız sıkma ve kurutma işlemi için ayrı bir makineye alınır. Tüm bu işlemler ve kullanılan anti-bakteriyel deterjan malzemeleri sayesinde yorganlarınız ilk günkü temizliğine ve hijyenine kavuşur.

Call Now ButtonŞimdi Arayın